Oferta pracy – analityk | dokumentalista EA

Kariera

Dołącz do naszego zespołu
i rozwijaj swoją karierę
w branży IT.

Analityk | dokumentalista EA

Tryb pracy: praca zdalna

Poziom stanowiska: specjalista (mid / regular), starszy specjalista (senior)

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Wymiar pracy: pełny etat

Zakres obowiązków:

  • prace analityczne,
  • prowadzenie dokumentacji w EA.

Wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku analityka,
  • co najmniej dobra znajomość narzędzia Enterprise Architect,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • podstawowa znajomość mechanizmów procesów ETL,
  • co najmniej dobra znajomość relacyjnych baz danych RDBMS,
  • co najmniej dobra znajomość notacji UML.

Mile widziane:

  • znajomość relacyjnych baz danych(Oracle/postgresql),
  • znajomość JIRA, SHAREPOINT,
  • podstawowa znajomość GIT BITBUCKET(lub GITLAB,GITHUB).

Oferujemy:

Ubezpieczenie grupowe

Ciekawe projekty i rozwój kompetencji

Elastyczne godziny pracy

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 883 366 717

Napisz

biuro@spiid.pl

Spotkajmy się

Rybnik, Dąbrowskiego 9
X