Kariera

Dołącz do naszego zespołu
i rozwijaj swoją karierę
w branży IT.

W związku z dynamicznym rozwojem stale powiększamy nasz zespół. Naszym pracownikom oferujemy pracę w ciekawych projektach, przestrzeń do rozwoju, dbamy o balans pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Proponujemy także pakiet benefitów składających się m.in. z prywatnej opieki medycznej oraz wspólnych inicjatyw integracyjnych.

Programista JAVA

  • Specjalista mid-regular
  • Rybnik
  • praca stacjonarna, hybrydowa, zdalna
Zakres obowiązków: rozwój istniejącej aplikacji, analiza wymagań i projektowanie rozwiązań oraz diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z usługami i aplikacją. NIE CZEKAJ - APLIKUJ! biuro@spiid.pl

Analityk – dokumentalista EA

  • specjalista mid/regular, starszy specjalista senior
  • Rybnik
  • praca zdalna
Zakres obowiązków: prace analityczne, prowadzenie dokumentacji w EA. NIE CZEKAJ - APLIKUJ! biuro@spiid.pl

Tester

  • specjalista mid/regular
  • Rybnik
Zakres obowiązków: testowanie oprogramowania, przygotowywanie testów automatycznych, raportowanie błędów. NIE CZEKAJ - APLIKUJ! biuro@spiid.pl

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Start

Aplikacja

Prześlij nam swoje CV

Oferta

Przedstawimy Ci propozycję współpracy.

Ogłoszenie

Sprawdź, na jakie stanowiska prowadzimy obecnie rekrutacje.

Rozmowa

Porozmawiajmy o Tobie i Twoim doświadczeniu, my opowiemy Ci o sobie.

Witamy na pokładzie

theme-15
X