Oferta pracy – programista JAVA

Kariera

Dołącz do naszego zespołu
i rozwijaj swoją karierę
w branży IT.

Programista JAVA

Tryb pracy: praca stacjonarna, hybrydowa, zdalna

Poziom stanowiska: specjalista Mid-regular

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Wymiar pracy: pełny etat

Zakres obowiązków:

  • rozwój funkcjonalności istniejącej aplikacji,
  • analiza wymagań i projektowanie rozwiązań,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z usługami i aplikacją,
  • samodzielne przygotowywanie kodu w Java,
  • poprawki błędów w istniejącej aplikacji,
  • zapewnienie dobrej jakości wdrażanych zmian.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia jako programista Java,
  • dobra znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo (OOP),
  • podstawowa znajomość CSS i JavaScript,
  • podstawowa znajomość języka SQL (minimum to swobodne pisanie zapytań),
  • umiejętność pracy z GIT
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
  • mile widziana znajomość bazy PostgreSQL (również w zakresie pl/pgsql) oraz podstawowa znajomość systemów z rodziny Linux,
  • dodatkowo mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem Spring oraz Angular.

Oferujemy:

Ubezpieczenie grupowe

Ciekawe projekty i rozwój kompetencji

Elastyczne godziny pracy

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 883 366 717

Napisz

biuro@spiid.pl

Spotkajmy się

Rybnik, Dąbrowskiego 9
X